Yükleniyor...

Alerji

 

Alerji bir ya da birden fazla maddeye vücudun verdiği anormal tepkilere denir. Alerjik reaksiyonlar her bireyde farklı olabileceği gibi genel olarak ciltte kızarıklıklar, kaşıntı, hapşırma ve öksürük olarak görülebilir. Alerjik reaksiyonlara sebep olan maddelere Alerjen denilir. Her bireyin vücut yapısı ayrı olduğundan tepki oluşturan alerjenler de çeşitlilik gösterebilir. Gerek günlük olarak tüketilen temel besin maddeleri olsun, gerek yaşanılan ortamlarda maruz kalınan çevresel faktörler olsun (polen, toz, evcil hayvanlar, vb) çeşitli rahatsızlıklara sebep olarak bireylerin hayat kalitesini düşürmektedir. Rezonans terapilerinin alerjik reaksiyonlara karşı oldukça etkileyici sonuçlara sahip olduğu gözlemlenmiştir.

Uyguladığımız teknik alerjen maddenin etrafına yaydığı frekansın tersine çevrilerek vücuda çok küçük elektromanyetik sinyaller olarak geri verilmesi esasına dayanır. Bunun sonucunda vücutta bir “silkelenme” ve “temizlenme” hali yaratılarak ve vücudun verdiği alerjik tepkiler ortadan kaldırılarak ya da en aza indirgenerek bireyin hayat kalitesini yükseltmek hedeflenmektedir.

Başvurunuz sonrasında yapılacak uygulamalar öncesinde, doktor gözetiminde alerji testi yapılmakta, uygulamalar bu doğrultuda şekillendirilmekte ve kişiye özgü hale getirilmektedir.

 

Randevu İçin

0 232 465 03 30 - 0 532 382 86 04Sosyal Medya da Paylaş :