Yükleniyor...

Biorezonans Terapileri

 

Biorezonans maddelerin çevresine yaydığı frekansları kullanılarak vücudun o maddeye karşı enerjetik bir yolla uyarılması işlemidir.

  • Kronik Hastalıklar,
  • Fonksiyonel Sorunlar,
  • Bağışıklık Yetersizliği Rahatsızlıkları,
  • Yara İyileştirmesi,
  • Ağrı Sendromları,
  • Omurga ve Eklem Rahatsızlıkları,
  • Enfeksiyonlar,
  • Depresyın ve Anksiyete,
  • Ruhsal Durum Dengelenmesi ...

 

 

Biorezonans yukarıda sayınlar durumlarda ve daha birçok konuda etkili bir alternatif tedavi desteği sunmaktadır.

ONDAMED Nedir…

ONDAMED latince frekans tıbbı demektir. Teknoloji olarak PEMF (pulsasyonlu elektromanyetik alan tedavisi) ‘ni baz alır ancak bu tedavi sistematiğinin merkezinde terapistin o bireyin özel ihtiyacına ulaşmasını sağlayan biofeedback "nabız testi" bulunur.

ONDAMED teknolojisi Alman mühendisler (özellikl Rolf Binder) tarafından PEMF ve biorezonans teknolojileri baz alınarak yaratılmıştır. Dünya’daki ilk biorezonans cihazlarının geliştirilmesinde aktif rol oynamış olan Rolf Binder 90 lı yılların sonlarında çalışmalarını PEMF'e yönlendirmiş ve biorezonans teknolojisindeki deneyim ile PEMF teknolojisini birleştirmeyi başarmıştır. ONDAMED, PEMF terapisini "renk frekanslarının oktavları" ile yapan ve bunun yanında biofeedback yolu ile verilen frekansın rezonansa girip girmediğini ya da hangi frekans gurubunun daha çok etkili olduğunu test edebilen ve böylece kişiselleşmiş terapiler sunabilen Avrupa tıbbi cihaz onayı ile birlikte ve FDA tarafından da onaylanmış Sınıf 2 tıbbi tedavi cihazıdır.

PEMF ne demektir…

Pulsasyonlu elektromanyetik alan (PEMF), darbeli (pulsasyonlu) ve spesifik frekanslardaki elektromanyetik alanların, dokudaki mikro-elektrik dolaşımı uyarmak ve regüle etmek amacıyla kullanılmasıdır. ONDAMED cihazı yardımı ile oluşturulan bu mikroelektriksel alan amplitüd, frekans ve dalga formu gibi elektromanyetik alan parametrelerine bağlı olarak farklı biyolojik tepkilere neden olur. Manyetik frekanslarla yapılan biorezonans terapilerindeki deneyim, o kişiye özel – o kişiye spesifik bir frekansın doğal iyileşme prosesini uyarmak için bir “anahtar” olduğu ve bu spesifik parametre kullanıldığında vücutta kendini birçok seviyede gösteren bir iyileşme reaksiyonunun başladığı yönündedir. ONDAMED terapilerinde kişiye özel parametrelerde belirlenen elektromanyetik alan cihazın aplikatörleri yardımıyla üretilir.

 

Randevu İçin

0 232 465 03 30 - 0 532 382 86 04Sosyal Medya da Paylaş :